Veszprémi látogatás

2015. április 07., 14:12

Az alpolgármester üdvözli az alapítvány elnökét

Március végén Veszprémbe látogatott Dr. Albert Royaards, a Mosolygó Kórház Alapítvány elnöke a budapesti és országos koordinátor kíséretében. A veszprémi kórház szívélyesen fogadta az érkezőket, kifejezték elégedettségüket az alapítvány tevékenysége iránt és biztosították a helyi koordinátort is együttműködésükről.

A kórházlátogatás előtt Némedi Lajos alpolgármester fogadta az alapítvány képviselőit egy rövid megbeszélésre, ahol az alapítvány tevékenységének lehetséges önkormányzati támogatásáról esett szó.

A veszprémi önkéntesek változatos foglalkozásokkal varázsolnak mosolyt a kis betegek arcára hetente többször, munkájukba bekapcsolódik a Honvédség is: a katonák időről-időre különböző játékokkal és repülőgép-szimulátorral vidítják fel a gyerekeket.

A veszprémi koordinátor Szabó Krisztina Alexandra, a budapesti és országos koordinátor, Sófalvi Szilvia, Veszprém alpolgármestere Némedi Lajos és az alapítvány elnöke Dr. Albert Royaards