ÚJ ESEMÉNYEK: folyamatosan…

2011. február 21., 11:35

Mosolygó Megyék: Rendezvények a 19 megyében

Terveink szerint minden megyében különleges rendezvényt szervezünk a megyeszékhelyek önkormányzatainak segítségével. Ebben lesznek zenei, bűvész és más szórakoztató programok fiataloknak és idősebbeknek egyaránt. Tervezünk még egy 5-10 km-es rövid sétát minden megyében.

Célunk az, hogy adományokat gyűjtsünk Alapítványunknak, hogy utána ezekkel az adományokkal mindig az adott megye beteg gyermekeit támogassuk. Nagyon fontos alapelv Alapítványunkban, hogy minden egyes megyéből érkező adományt mindig ugyanazon megye beteg gyermekeinek támogatására fordítjuk.

Az Alapítvány támogatásának legjobb módja az, ha Ön is az Alapítvány tagja lesz. A részletekhez kérjük kattintson ide:

CSATLAKOZZON HOZZÁNK

Nagyon reméljük, hogy minden megyében minimum 50 tagunk lesz. És ez csak azokkal lehetséges, akik tudnak és szeretnék támogatni céljainkat.