Sikeresen zárul festő projektünk

2013. március 27., 17:37

Április 2-án fejeződnek be Mosolygó Kórház Alapítvány és a svájci Anouk Foundation munkálatai a Szent László Kórházban.

A Mosolygó Kórház Alapítvány elnyerte a Svájci Hozzájárulási

Hivatal által kiírt „Intézményi együttműködési és partnerségi” pályázatot, mely során a svájci Anouk Alapítvánnyal együttműködve szebbé, színesebbé teszik a budapesti Szent László Kórház csontvelő-átültetési osztályának vizsgálati- és kezelőszobáinak, valamint a kórház területén működő Démétér Ház falait. Ez az intézmény otthoni környezetet teremt a – Magyarország bármely területéről érkező –, súlyos beteg, kórházi kezelésre szoruló gyermekeknek és családtagjainak.

A festést irányító svájci Anouk Alapítvány művészei kiváló rajztudással, profi fal- és színismerettel rendelkeznek. Sajátos koncepcióval dolgoznak, minden alkalommal egyedit alkotnak , mindig szem előtt tartva a gyermekek és az egészségügyi dolgozók kívánságait.

A fotókért köszönet Tóth Katának!

PICT0165

PICT0123