RAJZVERSENY

2011. április 19., 09:29

A Mosolygó Kórház Alapítvány rajzpályázatot hirdet a kórházban kezelt gyermekeknek, és az iskolában szurkoló társaiknak egyaránt. A rajzokat bármilyen témakörben május 18-ig várjuk az alábbi címen: Mosolygó Kórház Alapítvány 1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 31. vagy add át a sárgaköpenyes művészeknek a kórházban.

A legkreatívabb rajzok kiállításra kerülnek az ElevenPark-Új Buda Centerben. (Hengermalom u. 19-21. Budapest, 1117)

A rajzok a Mosolygó Kórház Alapítvány facebook.hu oldalán is feltöltésre kerül, ahol lájkolni is lehet a beérkezett pályaművekre. A legszebb rajzokat beküldők között elevenparkos belépőt sorsolunk ki.

A pályamű postázásával úgy tekintjük, hogy a törvényes képviselő beleegyezését adta a pályázaton való részvételhez. A pályaművet nem kapja vissza az alkotó(k).