Országos képzés

2013. február 05., 00:02

Január 26-27-én tartottunk meg harmadik improvizációs játékok képzésünket, melyre az egész ország területéről érkeztek koordinátoraink, önkénteseink.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Az improvizációs játékok célja elsősorban a szórakoztatás, a minőségi időtöltés biztosítása, valamint a lehetőség megteremtése, hogy a krónikus betegségük miatt huzamosan kórházban lévő gyermekek kipróbálhassák és megmutathassák kreativitásukat, használhassák fantáziájukat. Az improvizációs játékok természetesen alkalmasak lehetnek készségfejlesztésre és ismeretek elsajátítására is, de a kórházi önkéntesek munkájában elsősorban a kreatív szórakoztatás eszköztárának bővítését szolgálják.

A képzésen részt vett 20 fő nem csak az improvizációs játékok alapjait sajátíthatta el, de ízelítőt kapott játékos fizikai kísérletekből és néhány bűvésztrükköt is volt alkalmuk ellesni.

országos képzés

impro képzés

országos képzés

A képekért köszönet Vadászy Eszternek, és a Marczibányi Téri Művelődési Központnak, hogy helyet adtak a képzésünknek.