Gálamérkőzés

2011. március 28., 00:19

Mosolyért fociztak a nyíregyházi főiskolások és a SPORT TV csatorna

A Nyíregyházi Főiskola Hallgatói Önkormányzata jótékonysági labdarúgó-mérkőzést szervezett a SPORT TV csapata ellen 2011. március 22-én  városi sportcsarnokban. A főiskolások nem első alakalommal rendeznek meccset olyan szervezet javára, akik gyerekekért tevékenykednek - idén a választásuk a Mosolygó Kórház Alapítványra esett. A SPORT csatorna ajándékcsomaggal támogatta az alapítvány működését. Az alapítvány önkénteseivel, művészeivel a városi Jósa András Kórház 7 osztályán is mosolyt varázsol a beteg gyerekek arcára, és ezzel segítik gyógyulásukat.

A találkozó fő szponzora a helyszínt biztosító Nyírsuli volt - mellette a főiskola, több cég és magánszemélyek is támogatták az eseményt, a nézők pedig a jegyek megvásárlásával segítették a nemes ügyet. A gálamérkőzésen 3:1-re a tévések győztek, lelkesedésben a főiskolások jártak az élen, de a találkozó igazi nyertesei a kórházban fekvő gyerekek lesznek.

Köszönjük a nagyszerű ötletet, minden támogatást és főleg a főiskolásoknak a szervezést. Köszönet illeti még SPORT TV munkatársait is azért, hogy csatlakoztak akcióhoz, így a sportot tévében kedvelők néhány, a képernyőről ismert személyt élőben is láthattak.