Csináljunk egy Jó-Spotot

2013. február 20., 14:42

Képzelj magad elé egy komplett stábot! Képzelj magad elé egy nagyszerű rendezőt! Kamerák, sminkesek, siker, fény, csillogás. Ez most mind a miénk lehet! Csupán egyetlen nagyszerű ötlet kell hozzá!

A Mosolygó Kórház Alapítvány 2004-ben született, s azóta már több országba is eljutott. Itthon 15 városban, több mint 20 kórházban tevékenykedünk. Művészeink, önkénteseink a kórházban ápolt gyerekek gyógyulását segítik közérzetük javításával - azaz játékkal, zenével, mesemondással, bűvészkedéssel és még számtalan izgalmas programmal. (Még több információt találsz rólunk itt: www.mosolygokorhaz.hu.)

Most lehetőséget kaptunk egy igazi reklámfilm elkészítésére. A rendezésben Vészi János lesz segítségünkre, a forgatókönyv alapjait azonban nekünk kell szállítani. Szeretnénk ezen a ponton a Ti ötleteiteket is vászonra vinni, ezért ezennel meghirdetjük a Mosolygó Kórház Alapítvány történetének első Jótékonysági Videó, azaz Jó-Spot pályázatát.

Nevezni jóformán bármivel lehet. Kíváncsian várjuk például

• villanásnyi ötletedet. (Például egy anyuka a kamerába mosolyog.)
  • jelenet ötletedet. (Például egy önkéntes bemegy a kórterembe, és elkezd kézműveskedni a gyerekekkel, mire egy anyuka a kamerába mosolyog és a gyerek is.)
  • sztorivázlat ötletedet. (Például szóljon egy önkéntesről, aki bemegy a kórházba, több kórteremben is jókat játszik a gyerekekkel, a végén pedig elpakolja a cuccokat és hazamegy.)
  • komplett kidolgozott forgatókönyvedet. (És akkor anyuka belenéz a kamerába, aztán az önkéntest látjuk...)
  • további, az előző kategóriákba nem sorolható, de a videeóban esetleg felhasználható javaslataidat. (Például …”én tudok krepp virágot készíteni, ilyen szívószál a szára, szerintem legyen az a kézműves termék a videóban...”.)

A győztesnek mindössze azt kell feltétlenül figyelembe vennie, hogy munkája nem biztos, hogy teljes egészében felhasználásra kerül majd.

(Legalábbis egyelőre, de pszt, erről majd később.) Természetesen több pályamunka is beküldhető. A nyertesek örök hírnevet szerezhetnek, részt vehetnek egy exkluzív kertipartin, valamint közöttük értékes ajándékokat sorsolunk ki.

A nevezés módja:
Határidő: február 28.
Pályamunkád ide küld: , subject: forgatókönyv
Formátum: word doc / PDF
Terjedelem: max. 4 oldal