Brian Scoffield jótékonysági koncertje

2011. május 09., 10:57

Brian Scoffield jótékonysági koncertje a Mosolygó Kórház javára a Smiley's Pubban (Budapest, Szent István körút 13).

Akusztikus gitár estet adott Brian Scoffield – a blues zene eddig rejtőző tehetsége - a Smiley's Pubban 2011. május 7-én. Utóbbi időben az énekes zeneszerzőként is működik, programjában széles zenei világot mutat be, így mindenki talál benne magához közelállót.

Az előadást az énekes a Mosolygó Kórház Alapítványnak ajánlotta, köszönetül az alapítvány által végzett jótékony munkáért, amit a kórházban fekvő gyerekekért tesznek. Ezen az estén Brian is mosolyt varázsolt….!

Nagyon hálásak vagyunk Brian Scoffieldnek és mindazoknak, akik a voltak olyan kedvesek és hozzájárultak ezen az estén az összességében 20.000 forintnyi adományhoz a Mosolygó Kórház Alapítvány számára.