4. Golf Verseny

2011. március 29., 09:51

„Zöld utat a mosolynak”

Immár negyedik alkalommal szervezi meg a Mosolygó Kórház Alapítvány Jótékonysági Golf Versenyét, melyre a Kaposvártól nem messze található European Lakes Hotel & Golf Culb-ban kerül sor 2011. május 28-án és 29-én.

A kétnapos program ára ( első nap verseny, másnap szabadprogram a Golf Klub támogatásával) 27.500 Forint/fő illetve 50.000 forint két fő részére. Ez az összeg tartalmazza a pályaköltséget, a szállást egy éjszakára, a vacsorát szombat estére, valamint a reggelit vasárnap reggelre. Mindemellett 10.000 forinttal támogatja a Mosolygó Kórház Alapítványt.

Kezdő golfosok számára különleges programmal készülünk, melynek költsége megegyezik a fentiekkel. Azonban ez a program magába foglal két ingyenes magánórát az Ír profi golfjátékos Gavin Erwinnel. Természetesen a golfon kívül más programokat is ajánlunk az érdeklődőknek és gyermekeiknek.

Egy nagyszerű hétvége áll előttünk egy csodás vidéken. Este és reggel a golfos és nem-golfos résztvevők együtt reggelizhetnek és vacsorázhatnak.

A résztvevők számát 75 golfos és 25 nem-golfos személyben maximalizáltuk. Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem mielőbb jelezze nekünk és elküldjük Önnek a regisztrációs adatlapunk.

Kérjük csatlakozzon hozzánk ezen az ünnepi golf hétvégén! Profikat is kezdőket egyaránt szívesen látunk!

Részvételével segít nekünk, hogy még több mosolyt hozhassunk a kórházban lévő gyermekek arcára.

Jelentkezéssel kérjük lépjen velünk kapcsolatba!

KAPCSOLAT