1. Nyílt Önkéntes Nap

2013. május 07., 17:46

Május 4-én rendeztük meg első Nyílt Napunkat a Marczibányi Téri Művelődési központban.

Egész

napos programokkal vártuk az érdeklődőket. délelőtt Sőnfeld Mátyás tartott hangszerkészítő képzést, majd Kaszányi Roland Rolando bűvész műsora varázsolt el mindenkit. Délután került sor Vadászy Eszter kézműves képzésére, amit Tallér Edina, Kupa Julcsi és Gerne Koppány beszélgetése követett könyvekről, írásról, olvasásról. Majd bemutatkozott Hajós Erika Illem Kata interaktív zenés mesesorozatának egy darabjával. Csatai József mesélt nekünk a szent László Kórházban végzett falfestő projektről, miközben képeket néztünk a munkálatokról. Végül Fekete Gy. Viktor bábos, mesemondónk mulattatott minket történeteivel. A programot a Smiling Porretas meglepetés műsora zárta.

A nap folyamán Mundy Márton kiállítása volt látható, melyet a Mosolygó Kórház Alapítvány művészeinek és önkénteseinek tevékenységéről készített.

További képek: https://www.facebook.com/MosolygoKorhazOnkentes

Köszönjük mindenkinek aki eljött!

És köszönjük a Marczibányi Téri Művelődési Központban, hogy otthont adott rendezvényünknek.