Irodavezetői állás

A Mosolygó Kórház Alapítvány „irodavezetői” pozícióra keres jelentkezőt.
A részmunkaidős állást 2016. október 1-től lehet betölteni.

FELADATOK

  • Az iroda működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (pénzügyi és egyéb projektekhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, postai ügyintézés).
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás.
  • Pénztár vezetése, ki- és bevételezések pontos dokumentálása.
  • Munkavégzéssel kapcsolatosa adminisztráció (munkaszerződések, jelenléti ívek, szabadságok nyilvántartása).
  • Könyvelővel történő kapcsolattartás, a könyveléshez szükséges dokumentumok előkészítése.
  • Iroda készletek feltöltése, a készletek nyomon követése.

ELVÁRÁSOK

  • Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mosolygós hozzáállás

ELŐNY

  • Nonprofit szektorban megszerzett gyakorlat

Kérjük, csak abban az esetben tiszteljen meg minket álláspályázatával, ha megfelel az elvárásoknak és testhezállónak érzi a feladatokat.

A jelentkezőktől fényképes angol nyelvű önéletrajzot várunk a havi nettó bérigény megjelölésével a következő e-mail címre: mosolygokorhaz@mosolygokorhaz.hu . A tárgyban kérjük a “irodavezető” jelige megadását.

Office table1

Jótékonysági Gála 2016 – A muzsika hangja

tombolaTombola és aukciós tételek listája itt!

Jegyek rendelhetők a következő email címen royaards@mosolygokorhaz.hu

A jegyek kifizetése történhet átutalással az alapítvány bankszámlájára: ING 13700016-04321019 vagy online (PayPal fizetéssel) a “TÁMOGASSON” gombnál a honlapunkon vagy készpénzzel az alapítvány irodájában.

Meghívó_hun_hosszú2

Falfestés a Dán Intézet diákjaival

A Mosolygó Kórház Alapítvány újra örömmel fogadott 27 cserediákot és tanáraikat a „Dán Intézet a Külföldön Tanulásért” (Danish Institute for Study Abroad – DIS) jóvoltából. A program keretein belül a diákok megismerkedhettek az alapítvánnyal és az önkéntesek bőrébe bújva lehetőségük nyílt egy falfestmény elkészítésére is. A programot a MEREK-ben (Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja) tartották, ahol az intézmény igazgatója, Kogon Mihály nyitotta meg a programot, majd Dr. Albert Royaards, a Mosolygó Kórház Alapítvány alapítója és elnöke következett, aki az esemény és az alapítvány létrehozásának történetét mutatta be. Ezután Göncz Renáta (MKA önkéntes és operaénekesnő) és Sófalvi Szilvia (MKA országos koordinátor) tartott előadást. Fuksz Erik, a MEREK koordinátora, pedig körbevezette a résztvevőket, akik bepillanthattak a kliensek intézményen belüli mindennapi életébe. Ezután a diákok festéshez alkalmas ruhába öltöztek és hozzá is láttak a munkához. Illés Andrea (MKA művész és hivatásos festő) segítségével egy egész folyosót derűsebbé varázsoltak színes természeti motívumokkal. A diákok munkáját az összes résztvevő, sőt, még a járókelők is dicsérték.

Sok mosolyt kívánunk a „Dán Intézet a Külföldön Tanulásért” diákjainak és tanárainak, és köszönjük ezt a szép munkát!

DIS mix